O firmie

Minęło już 40 lat jak przemierzam świat kajakiem. Początkowo były to małe rzeki, potem duże, rzeki górskie, jeziora i wreszcie morze. Od kiedy w 1983 roku przepłynąłem swój pierwszy maraton, wszystko się zmieniło. Wysiłek i adrenalina długich dystansów uzależniają, ale z czasem nawet dystans maratoński stał się za krótki.
Zacząłem pływać po sto , sto piędziesiąt  kilometrów.
Kluczowe stało się znalezienie kajaka, w którym takie dystanse można pływać szybko i wygodnie. Początkowo pływałem w fabrycznych modelach wielu producentów, ale widziałem potrzebę wprowadzenia w nich różnych zmian, dlatego postanowiłem tworzyć modele mojego pomysłu. Spółka  Kayman Kayaks, którą założyłem  wraz ze wspólnikami w 2010 roku, dała mi  możliwość realizowania moich konstrukcyjnych wizji. Wszystkie kajaki, jakie powstały pod tym szyldem były mojego projektu. Wreszcie zacząłem pływać wyłącznie kajakami własnego pomysłu i własnej produkcji. Umożliwiło  mi to pokonywanie  jeszcze większych odległości – dwieście  ( M24 KC ) i trzysta kilometrów ( Gauja XXL )
W końcu suma moich doświadczeń i jasno sprecyzowana wizja tworzenia najlepszych kajaków, doprowadziła do powstania mojej własnej firmy Kazyak Designs produkującej autorskie modele.
Jeśli szukasz kajaka, który pomoże Ci sprostać wyzwaniom, jakie sobie stawiasz, szybkiego, a jednocześnie wygodnego – to dobrze trafiłeś.
Już wkrótce poczujesz, że wybrany model jest stworzony specjalnie dla Ciebie!

Komentarze są wyłączone.